Pomysł na projekt „Republika Mydła” narodził się w naszych głowach w 2016 roku. Na wewnętrzną potrzebę zbudowania własnej marki kosmetyków naturalnych złożyło się wiele czynników, ale wiodącym z nich była zwyczajnie chęć dzielenia się z Wami tym, co naszym zdaniem natura ma najlepszego do zaoferowania. Z chęci tej powstał fundament „Republiki” – ambicja tworzenia naszych produktów z dbałością o najdrobniejszy szczegół i z wykorzystaniem składników najwyższej jakości. Owocem tych starań są unikalne, autorskie receptury, które naszym zdaniem sprostają Waszym wysokim wymaganiom. Powyższe wartości zawarliśmy w naszym motto, które dzisiaj stanowi integralną część logo „Republiki” – „oryginalnie naturalne”.

Wszystkie nasze mydła przeszły rygorystyczny proces tzw. oceny bezpieczeństwa kosmetyku, na którą składają się m.in. testy na czystość mikrobiologiczną zgodnie z normą PN-EN ISO 17516:2014, testy dermatologiczne czy jak w przypadku Soft Sheep test hipoalergiczny. Decyzją Safety Assessora nasze mydła zostały dopuszczone do obrotu na rynku UE i notyfikowane w Internetowym Portalu Zgłaszania Produktów Kosmetycznych działającym z ramienia Komisji Europejskiej (Cosmetic Product Notification Portal – CPNP).

Zdajemy sobie sprawę, że produkt to nie wszystko dlatego ogromną wagę przywiązujemy do sprawnej obsługi Waszych zamówień. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, prosimy więc, nie wahajcie się kontaktować z nami, a postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Niech wizyta w naszym sklepie będzie dla Was miłą odskocznią od codzienności w świat dalekich krain masła Shea, oleju kokosowego czy masła kakaowego… nazywamy się Martyna i Łukasz i witamy w Republice Mydła!

 

Republika Mydła